klawiatura

Profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz opieka IT zawsze, kiedy jej potrzebujesz, bez stresu, zmartwień i czekania – czy to w ogóle możliwe? Zwłaszcza w tak zatłoczonym mieście, jak Warszawa? Oczywiście!


Obsługa informatyczna firm, prowadzona przez przedsiębiorstwo Wieża, polega na kompleksowej pomocy instytucjom – głównie na terenie Warszawy – w dziedzinie IT. W jej skład wchodzi m.in. szereg pojedynczych usług z zakresu informatyki i doradztwa, którą świadczymy na potrzeby naszych stałych Klientów. Tego rodzaju opieka informatyczna firm, dostępna jest w ramach elastycznych abonamentów, dzięki którym możesz korzystać z profesjonalnego wsparcia IT tak długo, jak długo tego potrzebujesz.


Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów z miasta Warszawa. To tu, ze względu na wielkość i złożoność rynku, obsługa informatyczna firm jest najbardziej potrzebna. Jednak istnieje również możliwość współpracy zdalnej. Służy ku temu aplikacja, gotowa do pobrania na system Windows oraz komputery Mac. Wieża – profesjonalna i kompleksowa opieka informatyczna w Warszawie!


W ramach obsługi informatycznej firm w Warszawie oferujemy opiekę informatyczną i pomoc w:


Obsługa informatyczna firm
 • instalacji i konfiguracji oprogramowania komputerowego,
 • instalacji i konfiguracji sprzętu komputerowego i sprzętu peryferyjnego,
 • opiece i archiwizacji danych firmowych,
 • odzyskiwaniu utraconych danych,
 • modernizacji i rozbudowywaniu stacji roboczych oraz całej infrastruktury teleinformatycznej firmy,
 • diagnozowaniu i usuwaniu usterek,
 • efektywnym zarządzaniu siecią informatyczną,

oraz profesjonalne usługi doradztwa , dzięki którym nasi Klienci nie muszą tracić czasu i nerwów, podejmując decyzje o zakupie sprzętu i oprogramowania. Kompleksowa obsługa i opieka IT firm prowadzona jest na najwyższym poziomie. Doradzamy również w zakresie narzędzi informatycznych, które najlepiej pomogą w realizowaniu misji firmy.

Kompleksowa opieka IT dla firm – dlaczego warto?

Dlaczego kompleksowa opieka IT to dobre rozwiązanie dla wszystkich podmiotów gospodarczych? Przede wszystkim zewnętrzne wsparcie komputerowe pozwala zoptymalizować koszty utrzymania firmy. Nie musisz inwestować w zespół specjalistów, którzy będą zarządzać oprogramowaniem i narzędziami niezbędnymi dla codziennego funkcjonowania biznesu. Postaw więc na zewnętrzną kompleksową opiekę, którą gwarantuje Wieża, i zadbaj o oszczędności dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jakie czynności realizujemy w ramach kompleksowej obsługi informatycznej dla firm?

 • Sprzęt

  Nasza kompleksowa oferta obejmuje między innymi sprzedaż sprzętu i osprzętu komputerowego, a w tym komputerów PC, notebooków, laptopów, serwerów, drukarek laserowych, atramentowych i innych, ploterów, procesorów, pamięci RAM, dysków twardych, zasilaczy oraz urządzeń sieciowych, z których wszystkie pochodzą od cenionych w branży producentów.

 • Oprogramowanie

  Nasza firma prowadzi sprzedaż oprogramowania dla mikro, małych i średnich firm, w tym chociażby Office 365, Comarch ERP Optima, SpectorSoft, CA ARCserve Backup oraz AVG, które z pewnością ułatwią codzienną pracę. Oprócz samych programów nasza oferta obejmuje także kompleksową obsługę, fachowe doradztwo, a także pomoc we wdrożeniu danego programu do przedsiębiorstwa.

 • Sieć

  Nasza firma zapewnia szeroki zakres usług informatycznych, spośród których wymienić możemy między innymi zdalne zarządzanie siecią informatyczną klienta oraz serwerami. Nasi eksperci nie tylko będą czuwać nad właściwym działaniem oraz bezpieczeństwem sieci, ale także będą dostępni, aby w razie problemu służyć fachową poradą.

 • Backup/archiwizacja

  W naszej ofercie znajduje się cenione wśród niewielkich i średnich przedsiębiorców oprogramowanie służące archiwizowaniu oraz tworzeniu kopii zapasowych systemów Windows CA ARCserve Backup. Oprócz samego programu służymy także fachową pomocą obejmującą instalację programu na komputerach firmy, konfigurację oraz wsparcie w zakresie użytkowania produktu.

 • Konsulting

  Chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i opiekę zgodną z ich oczekiwaniami, dlatego nasza oferta obejmuje fachowe doradztwo informatyczne, dzięki któremu w razie napotkania jakichkolwiek problemów, w każdej chwili mogą oni skontaktować się z pracownikami przedsiębiorstwa Wieża i uzyskać szybką pomoc.

 • Poczta/Office 365

  Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje sprzedaż oprogramowania Office 365 dla małych i średnich firm, które zawiera niezbędne w wielu biurach programy Word, Excel, PowerPoint, wirtualny dysk, a także poczta e-mail i łatwy w obsłudze komunikator. Pomożemy zainstalować oraz skonfigurować program tak, by bez zarzutu funkcjonował w Twojej firmie.

 • Bezpieczeństwo

  Mamy dla Ciebie skuteczną ochronę antywirusową w postaci programu AVH idealnego do mikro, małych oraz średnich firm. Atutami proponowanego oprogramowania są ochrona komputerów przed wirusami, ochrona linków, wykrywanie i neutralizowanie fałszywych załączników e-mail oraz wiadomości, a także zapora antywirusowa.

 • Strony internetowe

  Proponowana przez nas kompleksowa obsługa informatyczna firm obejmuje także opiekę nad stronami oraz sklepami internetowymi naszych klientów. Nasi eksperci zajmą się administracją oraz aktualizacją witryn internetowych, blogów, sklepów online oraz firmowych profili na portalach społecznościowych – polecamy!


Wieża to specjalistyczna obsługa IT na terenie miasta Warszawa. Dzięki nam usługi informatyczne nabierają zupełnie nowego znaczenia. Szybkość realizacji w połączeniu z wysoką jakością – tym na co dzień kieruje się nasze przedsiębiorstwo. Jeżeli szukają Państwo profesjonalisty w dziedzinie kompleksowej obsługi oraz opieki informatycznej przedsiębiorstw – warto zgłosić się do nas.

Skorzystaj z naszej obsługi oraz opieki IT w stolicy!

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www