Doradztwo informatyczne w Warszawie

Witamy na stronie firmy Wieża, której specjalizacją jest doradztwo IT oraz obsługa informatyczna firm w Warszawie. Dlaczego uważamy, że to właśnie z naszych usług warto skorzystać? Przede wszystkim dlatego, iż nasi eksperci zawsze będą czekali na Twój telefon i jeśli napotkasz jakikolwiek problem, od razu pospieszą z pomocą, oszczędzając Tobie i Twoim pracownikom całkowicie zbędnego stresu. Nasze usługi kierowane są głównie do firm zlokalizowanych w Warszawie, jako że to im, ze względu na duży, złożony rynek i prężnie rozwijającą się konkurencję, najbardziej potrzebne są proponowane przez nas, nowoczesne rozwiązania.

Każdy zleceniodawca to zupełnie inne potrzeby prowadzonego przedsiębiorstwa. Dlatego też, oferując kompleksowe doradztwo IT, działamy elastycznie. Nasza oferta w zakresie pomocy informatycznej zostaje dopasowana do indywidualnych oczekiwań. Tym samym świadczone usługi mogą przynieść przewidywane rezultaty dla biznesu. Zewnętrzny konsulting IT pozwala zrezygnować z własnego zespołu specjalistów, który w wielu przypadkach jest zbędny.

Dzięki ofercie firmy Wieża zyskasz błyskawiczny dostęp do fachowej pomocy i wiedzy z dziedziny IT. Nasi fachowcy pomogą w każdej sytuacji, jeśli chodzi o obsługę oprogramowania przeznaczonego dla danego przedsiębiorstwa, ale też doradztwo w prowadzeniu firmowej strony i sklepu internetowego. Wprowadzimy działania, które przyczynią się do maksymalizacji zysków.

Kompleksowa pomoc informatyczna świadczona na terenie Warszawy

W ofercie naszej firmy znajduje się fachowe doradztwo informatyczne w Warszawie, w którego skład wchodzi kompleksowa pomoc obejmująca między innymi:

  • doradztwo w sprawie wyboru odpowiedniego dla danego przedsiębiorstwa oprogramowania, jego instalację oraz konfigurację,
  • instalację i konfigurację sprzętu komputerowego,
  • archiwizację danych firmowych oraz odzyskiwanie danych utraconych,
  • unowocześnianie i rozbudowywanie sieci komputerów użytkowanych w firmie,
  • diagnozowanie oraz usuwanie usterek,
  • efektywne zarządzanie siecią informatyczną.

Posiadające swoje siedziby w Warszawie przedsiębiorstwa mogą korzystać z wymienionych usług w trybie stałym, co oznacza, że w chwili dostrzeżenia problemu mogą niezwłocznie skontaktować się z pracownikami firmy i uzyskać potrzebną pomoc. Proponowane przez nas doradztwo IT dostępne jest w postaci abonamentu – dzięki takiej formule nasi klienci mogą korzystać ze świadczonych usług dokładnie tak długo, jak długo jest im to niezbędne. Jesteśmy w stanie zaproponować przedsiębiorstwom współpracę zdalną poprzez stworzoną przez nas aplikację Wieża, usprawniającą kontakt między klientem i usługodawcą oraz umożliwia zdalne doradztwo informatyczne.

Opieka informatyczna nad stroną WWW

Nasi klienci mogą skorzystać także z opieki nad stroną internetową, blogiem, sklepem online a także profilem firmy na portalu społecznościowym. Nasi eksperci IT zajmą się administracją oraz regularną aktualizacją treści na witrynach będących pod ich pomocą, zarządzaniem produktami w sklepie online, kontrolą działania systemu CMS, czuwaniem nad poprawnością działania oraz stałą dostępnością serwisu, usuwaniem usterek i awarii, modyfikowaniem strony według wytycznych jej właściciela, uzupełnianiem jej o nowe funkcje oraz wieloma innymi kwestiami związanymi z opieką informatyczną nad witryną WWW.

Oferowana przez firmę Wieża pomoc informatyczna w Warszawie to dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie ułatwiony, stały kontakt z usługodawcą oraz skrupulatność i duże doświadczenie ekspertów, którym powierzane są określona zadania. Zachęcamy do kontaktu!

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www