Spectorsoft

SpectorSoft to rewolucyjne na polskim rynku rozwiązanie umożliwiające kontrolowanie pracowników oraz zarządzanie ich pracą, które powstało z myślą o przedsiębiorcach dążących do podnoszenia jakości pracy w firmie poprzez wykrywanie źródeł występujących nieprawidłowości. Oczywiście żaden przedsiębiorca odgórnie nie zakłada, że jest oszukiwany i wykorzystywany przez swoich pracowników. Mimo to, zdarzają się przypadki, w których to właśnie właściciel firmy pada ofiarą nieuczciwych pracowników i okazuje się bezbronny.

Jeżeli podejrzewasz, że w Twojej firmie dzieje się coś niedobrego SpectorSoft to rozwiązanie dla Ciebie! Wykorzystując najnowocześniejszą technologię program w sposób najbardziej obiektywny z możliwych weryfikuje działania pracowników, a w razie konieczności gromadzi dane stanowiące dowód na dopuszczanie się przez nich niepożądanych działań. Dzięki SpectorSoft:

-          oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na ręczną weryfikację działań pracowników,

-          oszczędzasz pieniądze, które tracisz w wyniku działań pracowników na szkodę firmy,

-          zyskujesz pewność, że Twoje przypuszczenia nie są bezpodstawne,

-          ograniczasz ryzyko, że w wyniku przeprowadzanych przez Ciebie kontroli ucierpią uczciwi i lojalni pracownicy Twojej firmy.

Mamy świadomość, że monitorowanie i kontrolowanie działań pracowników nie jest przyjemne i może doprowadzić do pogorszenia się atmosfery pracy w firmie, a przez to do spadku wydajności lub obniżenia jakości obsługi klienta. Dlatego naszym Klientom oferujemy dyskrecję oraz kompleksowe wsparcie w zakresie zakupu, instalacji i wdrożenia oprogramowania kontrolującego. Ponadto doradzamy jak właściwie korzystać z oprogramowania, aby pracownicy nie czuli się inwigilowani.

 

 

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www