Oprogramowanie antywirusowe

AVG to kompleksowa ochrona antywirusowa dla mikro, małej i średniej firmy, dzięki której będziesz mógł korzystać z wszystkich udogodnień oferowanych przez sieć Internet bez obaw o zainfekowanie urządzenia niepożądanym oprogramowaniem lub potencjalne ataki hakerów.

Atutem AVG jest wielofunkcyjność, która umożliwia korzystanie z:

  • ochrony antywirusowej, zabezpieczającej przed działaniem i rozprzestrzenianiem się wirusów, robaków oraz koni trojańskich,
  • ochrony linków, wykrywającej i neutralizującej zagrożone lub fałszywe załączniki e-mail oraz wiadomości zawierające podejrzane linki,
  • udoskonalonej zapory antywirusowej, która na bieżąco sprawdza poprawność plików, które chcesz pobrać, aby upewnić się, że są one bezpieczne, bez spowalniania pracy urządzenia.

Program działa w sekwencji skanowania turbo rozpoczynającej skanowanie od plików najwcześniej zapisanych na dysku twardym, co skraca i usprawnia proces skanowania. Ponadto system został wyposażony w moduł inteligentnego skanera, który uruchamia proces skanowania komputera w czasie, kiedy nie korzystasz z urządzenia i przełącza się na niski priorytet pracy, gdy tylko ruszysz mysz lub naciśniesz dowolny klawisz. AVG to także rozwiązanie zwiększające prędkość łącza i szybkość pobierania danych, co z pewnością przyspieszy i usprawni Twoją codzienną pracę z urządzeniem.

W ramach usługi:

  • pomagamy w wyborze najkorzystniejszego wariantu AVG,
  • instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie,
  • wspieramy Klienta w codziennej pracy z oprogramowaniem.

 

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www