ERP Optima

Jak planować zasoby przedsiębiorstwa? W jaki sposób zarządzać relacjami z klientem? Nie zastanawiaj się dłużej. Postaw na systemy ERP oraz szkolenia CRM oferowanie przez Wieża s.c. w Warszawie!

Zakup Comarch ERP Optima
Demo Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to unikalny program stworzony z myślą o mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach poszukujących kompleksowego rozwiązania wspierającego procesy zarządcze w firmie. Dzięki modułowej budowie programu, użytkownicy mogą tworzyć własne zestawy, które będą w pełni odpowiadały ich bieżącym potrzebom i oczekiwaniom.

System ERP Optima to:

 • moduł wspierający sprzedaż i gospodarkę magazynową,
 • moduł księgowy,
 • moduł wspierający procesy kadrowo-płacowe,
 • rozwiązania dedykowane dla biur rachunkowych,
 • moduł wspierający budowanie relacji z klientami (system CRM),
 • raporty i analizy,
 • rozwiązania mobilne umożliwiające pracę na wszystkich rodzajach urządzeń mobilnych,
 • moduł wspierający sprzedaż online.

Rozwiązanie jest dostępne w modelu stacjonarnym jako system instalowany na komputerze użytkownika oraz w modelu usługowym, w ramach którego użytkownicy mogą zarządzać wszystkimi procesami w firmie przez Internet.

Bazując na zrozumieniu potrzeb użytkowników, specyfiki reprezentowanych przez nich branż, a także wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie obsługi informatycznej przedsiębiorstw, potrafimy trafnie określać potrzeby firmy względem oprogramowania. Dzięki temu możemy pomagać naszym Klientom w optymalizacji kosztów związanych z użytkowaniem systemów komputerowych.

W ramach usługi, Wieża s.c. Warszawa pomaga w:

 • doborze odpowiednich modułów ERP Optima (m.in. system CRM),
 • wyborze najbardziej optymalnego modelu korzystania z pakietu,
 • instalacji i konfiguracji poszczególnych elementów pakietu,
 • bieżącym dostosowywaniu wybranych rozwiązań do zmieniających się potrzeb firmy,
 • codziennym użytkowaniu systemu.

W ramach systemu ERP, oferujemy także szkolenia CRM w Warszawie. Zarządzanie relacjami z klientem wymaga odpowiedniego przygotowania, a przede wszystkim wiedzy w zakresie komunikacji, operacji oraz analityki. Jak uprościć pracę zespołów sprzedażowych i marketingowych? Zagwarantować profesjonalne szkolenie CRM! Skontaktuj się z Wieża s.c. i zadbaj o relację z klientami, już dziś!

Moduł CRM w systemie Comarch ERP Optima

System Comarch ERP Optima to doskonała oferta dla małych oraz średnich firm. Moduł CRM służy głównie do rejestracji zdarzeń, które dotyczą obsługi klienta. Potrzeby firm związane z CRM są związane zarówno z tym, jak duża jest dana firma, jak i z jej specyfiką funkcjonowania. Właśnie dlatego w zależności od tego, o jakiej firmie mówimy, CRM może oznaczać różne zagadnienia, na przykład:

 • rejestrację kontaktów z klientami (data, klient, kto rozmawia, opis przebiegu rozmowy oraz jej czas),
 • rejestracja wykonywanych czynności (termin zadania, opiekun, priorytet, procent wykonania),
 • ustalanie procedur obsługi,
 • rejestracja wywiadów (klient, pytania oraz odpowiedzi).

Aktualnie moduł CRM obejmuje przede wszystkim rejestrację kontaktów z klientami. Sama struktura CRM opiera się na zadaniach oraz kontaktach. Kontakt to zdarzenie, które nie było planowane, natomiast zadanie oznacza zaplanowaną aktywność. Na przykład zadaniem może być zaplanowany przez nas kontakt z klientem. Najpierw określamy kontrahenta – wpisujemy kiedy, do kogo i w jakiej sprawie mamy zadzwonić. Następnie wykonujemy telefon i rejestrujemy przebieg rozmowy. Wówczas pora na zamknięcie zadania, które zostało przed chwilą wykonane. Pora na prosty przykład kontaktu. Wyobraźmy sobie, że dzwoni do nas klient, który chce poznać naszą ofertę. W systemie rejestrujemy, że klient zadzwonił. To właśnie nasz kontakt. Przy okazji zaznaczamy również, że musimy przygotować dla niego ofertę. Wówczas wprowadzamy zadanie, które polega na stworzeniu oferty dla naszego klienta. Dzięki CRM otrzymamy powiadomienie, że zbliża się termin realizacji zadania. Systemy Comarch ERP Optima oferują również bardzo przydatną funkcję jaką jest terminarz. Dzięki niemu praca przebiega szybciej i sprawniej. Możesz dodawać i edytować zadania. Jako szef masz opcję wypełniania terminarza pracowników i widzisz, jak przebiega ich praca.

Jeżeli chcesz lepiej poznać to oprogramowanie, zapraszamy na szkolenia CRM w Warszawie! Poznaj wszystkie tajniki programu, a będziesz wykonywać swoje obowiązki znacznie efektywniej. Możesz zamówić systemy CRM w Warszawie w korzystnej cenie, a ich instalację oraz konfigurację powierzyć nam.


Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www