Każda firma przechowuje na swoich komputerach setki danych, niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Nie pozwól, aby nieszczęśliwy wypadek zdecydował o ich utracie. Archiwizacja oraz backup danych to podstawa – zgłoś się do Wieża s.c. Warszawa.

Altaro VMBackup Altaro VMBackup (Altaro Hyper-V Backup) jest prostym w użyciu programem używanym przez ponad 30 000 małych przedsiębiorstw do back up’ów (kopia zapasowa) i przywracania danych wirtualnych maszyn Hyper-V oraz Vmware. Altaro charakteryzuje się prostym w użyciu interfejsem, instalacją krok po kroku i rozwiązaniami, które sprawdzają się za każdym razem!

Altaro VM Backup jest intuicyjnym programem z dużą ilością możliwości, dodatkowo częścią zestawu jest pomoc producenta! Nie pozwól, aby Twoje dane uległy zniszczeniu lub usunięciu. Już teraz zabezpiecz swoje urządzenia przed wypadkami losowymi. Firma Wieża s.c. z Warszawy gwarantuje profesjonalne usługi w zakresie archiwizacji oraz backupu danych, warszawskich firm.

Dlaczego Warszawa? Tu świadczymy usługi stacjonarne, jednak pomoc zdalną oferujemy przedsiębiorcom z każdego miasta. Aplikacja dostępna na naszej stronie internetowej pozwala na łączenie się z naszymi specjalistami. Oni również pomogą Państwu w zakresie obsługi informatycznej, takiej jak backup oraz archiwizacja danych.

 

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www