Archiwizacja i backup danychKażda firma przechowuje na swoich komputerach setki danych, niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Nie pozwól, aby nieszczęśliwy wypadek zdecydował o ich utracie. Archiwizacja oraz backup danych to podstawa – zgłoś się do Wieża s.c. Warszawa.


CA ARCserve Backup to doskonałe i sprawdzone oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych oraz archiwizacji danych stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Tworzymy rozwiązania wysokiej jakości, gwarantując rozsądne ceny.

ARCserve Backup to idealne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych systemów Windows dowolnej wielkości, zarówno na platformach fizycznych, jak i wirtualnych. Umożliwia m.in.:
- tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie danych w środowiskach Windows, Unix i Linux,
- tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie popularnych baz danych i aplikacji w systemach Windows,
- tworzenie kopii zapasowych baz Oracle, Windows, Linux i Unix,
- tworzenie kopii zapasowych na wybranych nośnikach zewnętrznych,
- archiwizację wybranych plików lub folderów, na podstawie wybranych,
- deduplikację danych,
- mulltipleksing i multistreaming,
- sprawdzanie stanu nośnika z chronionymi danymi.

Mając świadomość, jak istotne dla każdej firmy są jej dane, naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie w zakresie instalacji, konfiguracji oraz użytkowania oprogramowania CA ARCserve Backup. Ponadto, bazując na rzeczywistych potrzebach firmy oraz wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie obsługi informatycznej przedsiębiorstw, gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych. W ramach usług doradczych podpowiadamy:
- kiedy i jak tworzyć kopie zapasowe danych,
- jak często archiwizować dane,
- na jakich nośnikach przechowywać kopie zapasowe i archiwizowane dane,
- jak zabezpieczyć zewnętrzne nośniki danych przed uszkodzeniami.

Altaro VMBackup Altaro VMBackup (Altaro Hyper-V Backup) jest prostym w użyciu programem używanym przez ponad 30 000 małych przedsiębiorstw do back up’ów (kopia zapasowa) i przywracania danych wirtualnych maszyn Hyper-V oraz Vmware. Altaro charakteryzuje się prostym w użyciu interfejsem, instalacją krok po kroku i rozwiązaniami, które sprawdzają się za każdym razem!

Altaro VM Backup jest intuicyjnym programem z dużą ilością możliwości, dodatkowo częścią zestawu jest pomoc producenta! Nie pozwól, aby Twoje dane uległy zniszczeniu lub usunięciu. Już teraz zabezpiecz swoje urządzenia przed wypadkami losowymi. Firma Wieża s.c. z Warszawy gwarantuje profesjonalne usługi w zakresie archiwizacji oraz backupu danych, warszawskich firm.

Dlaczego Warszawa? Tu świadczymy usługi stacjonarne, jednak pomoc zdalną oferujemy przedsiębiorcom z każdego miasta. Aplikacja dostępna na naszej stronie internetowej pozwala na łączenie się z naszymi specjalistami. Oni również pomogą Państwu w zakresie obsługi informatycznej, takiej jak backup oraz archiwizacja danych.

 

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www