Każda firma przechowuje na swoich komputerach setki informacji, niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Nie pozwól, aby nieszczęśliwy wypadek zdecydował o ich utracie. Archiwizacja oraz backup danych to podstawa – zgłoś się do Wieża Warszawa i wdróż rozwiązania związane z tworzeniem kopii zapasowych serwerów wirtualnych do chmury.

Backup danych i serwerów – sprawdź dlaczego warto

Dlaczego backup serwerów wirtualnych oraz danych to korzystny wybór dla przedsiębiorstw? Powodów jest kilka. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • zabezpieczenie plików oraz serwerów przed szkodliwym oprogramowaniem typu ransomware,
  • ochrona duplikatów bezpieczeństwa przed przypadkowymi sytuacjami i zniszczeniami, tj. zalaniem czy pożarem,
  • ograniczenie kosztów gromadzenia informacji m.in. na wielu dyskach zewnętrznych,
  • duże możliwości tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych serwerów wirtualnych oraz plików,
  • swoboda rozszerzania przestrzeni dysku internetowego w zależności od bieżących potrzeb firmy,
  • możliwość archiwizacji zawartości chmury przez długi czas.

Chcesz wprowadzić powyższe rozwiązania w Twoim przedsiębiorstwie? Już teraz skontaktuj się więc z firmą Wieża Warszawa.

Altaro VMBackup

Jakie oprogramowanie do backupu wykorzystujemy?

Altaro VMBackup (Altaro Hyper-V Backup) jest prostym w użyciu programem używanym przez ponad 30 000 małych przedsiębiorstw do back up’ów (kopia zapasowa) i przywracania danych wirtualnych maszyn Hyper-V oraz Vmware. Altaro charakteryzuje się prostym w użyciu interfejsem, instalacją krok po kroku i rozwiązaniami, które sprawdzają się za każdym razem! Oprogramowanie Altaro pozwala zarządzać większą liczbą duplikatów przy pomocy jednego panelu. Co więcej, umożliwia ograniczenie ich rozmiaru bez ingerencji w liczbę backupowanych do chmury plików.

Altaro VM Backup jest intuicyjnym programem z dużą ilością możliwości, dodatkowo częścią zestawu jest pomoc producenta! Nie pozwól, aby Twoje dane uległy zniszczeniu lub usunięciu. Już teraz zabezpiecz swoje urządzenia przed wypadkami losowymi. Firma Wieża z Warszawy gwarantuje profesjonalne usługi w zakresie archiwizacji oraz backupu plików i serwerów wirtualnych do chmury, warszawskich firm.

Dlaczego Warszawa? Tu świadczymy usługi stacjonarne, jednak pomoc zdalną oferujemy przedsiębiorcom z każdego miasta. Aplikacja dostępna na naszej stronie internetowej pozwala na łączenie się z naszymi specjalistami. Oni również pomogą Państwu w zakresie obsługi informatycznej, takiej jak backup oraz archiwizacja danych w chmurze.

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www