Oprogramowanie dla firm

Zastanawiasz się, w jaki sposób usprawnić pracę Twojego przedsiębiorstwa? A może po prostu szukasz odpowiedniego oprogramowania, ale chciałbyś zasięgnąć porady profesjonalisty? Przekonaj się, jakie programy dla firm powinieneś wybrać. Wieża s.c. z Warszawy gwarantuje specjalistyczną pomoc!

Na potrzeby naszych Klientów, oferujemy usługi związane z zakupem, instalacją oraz konfiguracją oprogramowania dla firm, służącego do zarządzania procesami w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Ponieważ jesteśmy specjalistami w zakresie IT, gwarantujemy precyzyjne wyjaśnienie działania odpowiednich programów.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie poniższych rozwiązań:

 • Office 365 – jeżeli potrzebne jest Państwu skuteczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie do nabycia w Warszawie, Office 365 będzie najlepszy. To doskonałe rozwiązanie dla małych oraz średnich firm. Łączy funkcjonalność aplikacji Microsoft (Word, Excel, PowerPoint) z nowoczesnymi technologiami do przechowywania i udostępniania danych (wirtualny dysk). Office 365 wyróżnia się także elastycznością i prostotą obsługi. Intuicyjne poruszanie się po aplikacjach sprawia, że korzystanie z programu jest przyjemne i nie sprawia trudności. Co istotne dla firm – istnieje możliwość dopasowania usług do realnych potrzeb działalności. Użytkownicy płacą wyłącznie za funkcjonalności, z których rzeczywiście korzystają. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z klientem sprawiają, że jesteśmy w stanie określić potrzeby firmy względem oprogramowania i pomóc w optymalizacji pakietu Office 365.

 • Comarch ERP Optima – to wyjątkowy i unikalny program, który został stworzony dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, które szukają skutecznego i kompleksowego rozwiązania wspierającego procesy zarządcze w firmie. System ERP Optima składa się z następujących modułów:

  • moduł księgowy,
  • moduł wspierający sprzedaż oraz gospodarkę magazynową,
  • moduł wspierający procesy kadrowo-płacowe,
  • moduł wspierający budowanie relacji z klientami,
  • raporty oraz analizy,
  • rozwiązania dla biur rachunkowych,
  • moduł wspierający sprzedaż online,
  • rozwiązania mobilne.

  To doskonałe oprogramowanie dla firm jest dostępne w Warszawie. Firma Wieża dzięki wiedzy oraz długoletniemu doświadczeniu jest w stanie trafnie zoptymalizować koszty firmy związane z użytkowaniem systemów komputerowych. Ponadto oferujemy szkolenia CRM w Warszawie, dzięki czemu praca będzie przebiegać szybciej i efektywniej.

 • SpectorSoft – rewolucyjne i budzące nieco kontrowersji urządzenia pozwalające na kontrolowanie pracowników i zarządzanie ich pracą. Dzięki niemu można znacząco podnieść jakość pracy w biurze oraz ustrzec się przed nieuczciwymi pracownikami. Jeżeli obawiasz się, że w firmie dzieje się coś niedobrego, zamów to wyjątkowe oprogramowanie w Warszawie! SpectorSoft wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, działa obiektywnie i weryfikuje prace personelu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że monitorowanie działań pracowników nie wpływa pozytywnie na atmosferę panującą w firmie. Dlatego też naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję oraz kompleksowe wsparcie w zakresie zakupu, instalacji oraz wdrożenia oprogramowania. Służymy radą, jak korzystać z SpectorSoft w taki sposób, aby pracownicy nie czuli się kontrolowani.

 • CA ARCserve Backup – to oprogramowanie, które jest niezbędne we wszystkich firmach. Każde przedsiębiorstwo, nawet niewielkie, przechowuje na komputerach setki danych. Ich utrata mogłaby się niekorzystnie odbić na działalności firmy. Dlatego warto zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. CA ARCserve Backup to sprawdzone oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji. Idealnie sprawdza się w przypadku małych oraz średnich przedsiębiorstw. Wieża oferuje firmom pełne wsparcie w zakresie instalacji, konfiguracji oraz korzystania z oprogramowania CA ARCserve Backup. Zamów oprogramowanie dla firm w Warszawie, a oprócz samego produktu możesz liczyć na specjalistyczne doradztwo oraz fachową pomoc związaną z tworzeniem kopi zapasowych oraz archiwizacją danych. To ważne oprogramowanie powinno znaleźć się w każdej firmie. Na pewno dostrzeżesz jego korzystne działanie.

 • AVG – postaw na kompleksową ochronę antywirusową, dzięki której będziesz mógł korzystać z sieci bez obaw! AVG to skuteczna obrona przed wirusami, robakami oraz koniami trojańskimi. Oprogramowanie działa w sekwencji skanowania turbo, dzięki czemu proces skanowania przebiega znacznie sprawniej. AVG jest wyposażone w moduł inteligentnego skanera, który włącza proces skanowania w momencie, kiedy nie używasz komputera. To nie jedyne zalety tego oprogramowania. AVG sprawia, że łącze działa szybciej i sprawniej dzięki czemu Twoja praca może przebiegać efektywniej. Wieża pomoże ci wybrać najlepsze oprogramowanie w Warszawie, dokona instalacji oraz konfiguracji. Gwarantujemy również codzienne wsparcie w pracy z oprogramowaniem. Ochrona danych przed wirusami i atakami hakerów jest niezwykle istotna. Postaw na program, który Ci ją zapewni.


Nasza oferta to także wiele innych programów, które usprawnią i ułatwią codzienną pracę Twojej firmy. Pamiętaj, że profesjonalne oprogramowanie to podstawa! Jeżeli nie wiesz, jak dobrać i w jaki sposób zainstalować odpowiednie programy dla firm, zgłoś się po pomoc do Wieża s.c. Zaoszczędzisz czas, a dodatkowo otrzymasz specjalistyczne doradztwo.

Nasza oferta w zakresie kompletnego oprogramowania lub pojedynczych programów, skierowana jest głównie do przedsiębiorstw warszawskich. To tu, z uwagi na potencjał rynku, działa najwięcej firm. Jednak nie zamykamy się na inne miasta. Specjalnie dla tych przedsiębiorców, przygotowaliśmy aplikację, która służy do pomocy zdalnej.

Kupno, instalacja oraz konfiguracja oprogramowania dla firm w Warszawie – wszystko to wykonają dla Ciebie specjaliści z Wieża s.c.


 

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www