Oprogramowanie antywirusowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty informatycznej dedykowanej firmom. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie wdrażania najnowocześniejszych programów komputerowych. Przekonaj się już dziś, że zadbanie o efektywne funkcjonowanie Twojej działalności może być bardzo łatwe dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym. Udowadniamy, że profesjonalne oprogramowanie dla firm nie musi być kosztowne – zapraszamy!

Oferujemy pomoc w zakresie optymalnej konfiguracji modułów służących do zarządzania procesami w przedsiębiorstwach. Możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie. Chętnie podpowiemy, jakie konkretnie programy dla firm będą dobrym rozwiązaniem, mając na uwadze zakres ich działania i indywidualne oczekiwania użytkowników. Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów i zapoznaj się z pełną ofertą specjalistów z Wieża!

Programy dla firmZapewniamy usługi na najwyższym poziomie, dostarczając i wdrażając oprogramowanie w Warszawie dla podmiotów o zróżnicowanym profilu działalności. Nasze pakiety cieszą się dużą popularnością wśród osób, którym zależy na szybkim osiągnięciu konkretnych rezultatów. Aktualna oferta obejmuje kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie poniższych rozwiązań:
  • Office 365 – to rozwiązanie udostępnia szereg popularnych aplikacji ze środowiska Microsoft (Word, Excel, PowerPoint) wraz z narzędziami do przechowywania i udostępniania danych (wirtualny dysk). Dzięki nam nie musisz obawiać się nadmiaru aplikacji, z których i tak nie będziesz korzystał. Stawiamy na jasne, skrojone na miarę potrzeb rozwiązania. Pakiet Office 365 to dobry wybór także dla początkujących, którzy dotychczas nie korzystali z programów dla firm. Oferujemy wsparcie dla osób bez doświadczenia, dzięki czemu mogą szybko wdrożyć się nie tylko w podstawowe możliwości aplikacji.
  • Comarch ERP Optima – to kolejna propozycja o uniwersalnym charakterze, która sprawdza się zarówno w przypadku mikro, jak i średnich przedsiębiorstw. W ramach oprogramowania użytkownik ma do dyspozycji kilka modułów.
Gwarantujemy odpowiednie zoptymalizowanie kosztów. Każdy użytkownik z łatwością może stworzyć własne zestawy modułów, kierując się aktualnymi potrzebami. Chętnie podpowiemy, jak wykorzystać pełen potencjał prezentowanego systemu. To idealne oprogramowanie dla firm z Warszawy, które prowadzą sprzedaż przez Internet. Specjalnie opracowany moduł pomaga w organizacji funkcjonowania sklepu online, znacznie ułatwiając kierowanie platformą sprzedażową. Dla wielu użytkowników szczególnym atutem Comarch ERP Optima są rozwiązania wspomagające tworzenie raportów i analiz, co pozwala na regularną kontrolę rozwoju firmy.
  • SpectorSoft – zadbaj o kontrolę swoich pracowników z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemności – zadbamy o pełen komfort i wyjaśnimy, na czym polega skuteczność zastosowanego rozwiązania. Sprawdź, czy na pewno żadna z zatrudnionych osób nie działa na Twoją szkodę. Warto podkreślić, że tego typu programy dla firm cieszą się coraz większą popularnością. SpectorSoft to jeden z liderów wśród podobnych propozycji, ponieważ pozwala zadbać o dyskrecję. Dzięki SpectorSoft unikniesz ryzyka niesłusznego oskarżenia lojalnych osób i odkryjesz, którzy pracownicy nadwerężyli Twoje zaufanie. Możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie we wdrażaniu oprogramowania kontrolującego – na pewno żadna z zatrudnionych osób nie poczuje się inwigilowania.
  • CA ARCserve Backup – to oprogramowanie niezastąpione niemal w każdej firmie, w której przechowuje się setki danych. Dzięki niemu można zadbać o skuteczne zabezpieczenie ważnych informacji. Wybierz u nas oprogramowanie dla firm w Warszawie – zapoznamy Cię z jego funkcjonalnościami. Przekonaj się, dlaczego ten program cieszy się tak wielkim zainteresowaniem wśród osób kierujących większymi i mniejszymi przedsiębiorstwami. Warto podkreślić, że nagła utrata danych nierzadko wiąże się z koniecznością tymczasowego zamknięcia konkretnego przedsięwzięcia. Brak dostępu do istotnych informacji lub ich przypadkowe usunięcie uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie biznesu. Aby uniknąć przestoju w biznesie, najlepiej zainwestować w niezawodne rozwiązania. CA ARCserve Backup, tak jak inne nowoczesne programy dla firm, nie jest trudny w obsłudze. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie z tego zakresu. Chętnie pokażemy, w jaki sposób przebiega cały proces tworzenia kopii zapasowych i wyjaśnimy, dlaczego ich przechowywanie jest tak istotne. Prezentowane oprogramowanie z łatwością można dopasować do indywidualnych oczekiwań, co stanowi jego dodatkową zaletę. Przykładowo, użytkownik za jego pośrednictwem ma szansę zarchiwizować wyłącznie wybrane dane, umieszczając je na wyznaczonych przez siebie nośnikach zewnętrznych. Wśród innych możliwości CA ARCserve Backup warto wymienić deduplikację, multipleksing i multistreaming, kontrolę stanu nośnika, tworzenie kopii zapasowych i odtwarzania danych w różnych środowiskach komputerowych.
  • AVG to doskonała propozycja dla osób poszukujących skutecznej ochrony antywirusowej. Zamów u nas kompleksowe zabezpieczenia wraz z usługą instalacji i konfiguracji. Obawiasz się, że profesjonalny program antywirusowy dla firm okaże się trudny w obsłudze? Nic bardziej mylnego – możesz liczyć na naszą pomoc w tym zakresie. Chętnie wskażemy, w jaki sposób możesz zadbać o pełną ochronę firmowych komputerów, nie narażając się, chociażby na przypadkową utratę danych. Zadbaj o efektywną pracę swojego biznesu i nie daj się zaskoczyć nieprzewidzianym atakom hakerów. AVG gwarantuje ochronę zarówno przed najpopularniejszymi niebezpieczeństwami w sieci, jak i najnowszymi wirusami czy aplikacjami typu malware. To doskonałe oprogramowanie dla firm z Warszawy w przypadku częstego korzystania z poczty elektronicznej. Z jego pomocą można szybko sprawdzić poprawność przesłanych plików oraz przefiltrować otrzymane wiadomości pod kątem obecności fałszywych linków i załączników. AVG zapewnia skuteczną ochronę przed dalszym rozprzestrzenianiem się złośliwego oprogramowania, momentalnie wykrywając potencjalne zagrożenie.

Profesjonalne oprogramowanie – WarszawaDzięki odpowiednim programom dla firm prowadzenie własnej działalności staje się o wiele prostsze. Proponujemy pełen pakiet nowoczesnych rozwiązań, starając się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Nasze usługi cieszą się zainteresowaniem wśród przedsiębiorców związanych z najróżniejszymi branżami. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie ochrony przed złośliwymi programami, kontroli pracowników czy obsługi baz danych. Wdrażamy nowoczesne oprogramowanie na terenie Warszawy i okolic – z roku na rok cieszymy się coraz większym zainteresowaniem wśród firm prowadzących działalność w stolicy.

Nasze usługi w zakresie kompletnego oprogramowania lub pojedynczych programów są dedykowane głównie warszawskim przedsiębiorstwom. Bez wątpienia to właśnie w stolicy naszego kraju działa najwięcej biznesów. Z oferty mogą skorzystać również klienci z innych miast. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, wsparcie techniczne i szybką realizację każdej usługi. Sprawdź, dlaczego tak wiele firm zdecydowało się powierzyć nam instalację oprogramowania.

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www