Wieża to znacznie więcej niż lata doświadczeń w szeroko rozumianej branży komputerowej, znajomość najnowszych technologii i dziesiątki zadowolonych klientów. Wieża to stabilny i niezawodny partner w biznesie, któremu zależy na budowaniu trwałych relacji z ludźmi. Bo tylko budując i pielęgnując relacje z naszymi Klientami możemy trafnie identyfikować ich potrzeby i skutecznie je zaspakajać.

Od początku swojej działalności Wieża skupia wokół siebie ekspertów z różnych dziedzin informatyki, dzięki czemu możemy oferować kompleksową i wieloaspektową obsługę nie ryzykując przy tym obniżenia jakości świadczonych usług i niezadowolenia klientów. Główna działalność spółki koncentruje się na obsłudze informatycznej klienta firmowego. Ze względu na ceniony przez nas osobisty kontakt z klientem, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej zrozumieć specyfikę jego działalności i jeszcze szybciej reagować na problemy pojawiające się w trakcie eksploatacji zaplecza informatycznego firmy, swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji prowadzących działalność na terenie Warszawy.

Nasza aktywna obecność na rynku znajduje potwierdzenie w licznych autoryzacjach i programach partnerskich. Jesteśmy partnerem Microsoft, a także partnerem firm i marek, takich jak: AVG, ESET, Panda Security, Samsung, LG, Acer, Comarch, złotym parnterem Intel, a także certyfikowanym dilerem ASUS oraz Srebrnym Partnerem WD.

 

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www