Od początku działalności dążyliśmy do tego, aby dla naszych Klientów stać się synonimem bezpieczeństwa – solidnym partnerem, dzięki któremu mogą się skupić na realizowaniu misji swojej firmy. I udało się. Nasza firma już od dawna kojarzona jest z poczuciem bezpieczeństwa, jakie daje profesjonalne wsparcie IT i partnerskie zasady współpracy.

Dlaczego Wieża?

  • KOMPLEKSOWOŚĆ Wszystkie usługi – od stałej obsługi informatycznej przedsiębiorstwa przez usługi związane z zakupem i instalacją oprogramowania komputerowego po zaopatrzenie w sprzęt komputerowy i urządzenia peryferyjne – są świadczone za pośrednictwem jednej firmy, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.
  • ELASTYCZNOŚĆ Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, co znajduje odzwierciedlenie w naszej ofercie, którą dostosowujemy do bieżących potrzeb Twojej firmy.
  • SZYBKOŚĆ Ograniczając zasięg naszej działalności do Warszawy zwiększyliśmy szybkość reakcji, dzięki czemu wszelkie usterki i nieprawidłowości są – w miarę możliwości technicznych – usuwane najpóźniej w klika godzin po zgłoszeniu awarii, jeśli nie zdalnie to bezpośrednio w siedzibie klienta.
  • FACHOWOŚĆ Nasi specjaliści to nie tylko wysoko wykwalifikowani informatycy ale również specjaliści z innych branż, dzięki czemu możemy fachowo i rzetelnie doradzać klientom w doborze odpowiednich rozwiązań programistycznych i sprzętowych.
  • TRANSPARENTNOŚĆ Wszystkie działania jakie podejmujemy, podejmujemy dla dobra naszych Klientów. Dlatego stawiamy na przejrzyste zasady współpracy, które są korzystne dla obu stron.

A co najważniejsze – mówimy ludzkim głosem!

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www

Sprzęt

Oprogramowanie

Sieć

Archiwizacja/Backup danych

Konsulting

Poczta/Office 365

Bezpieczeństwo

Strony www